Зустріч з батьками в середній логопедичній групі "Метелики"

26 вересня відбулись батьківські збори в середній логопедичній групі.

На зборах вихователь Кривенок А.М., познайомила батьків з вимогами Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років "Дитина" для дітей 5-го року життя. Також звернула увагу батьків на морально-етичне виховання дітей дошкільного віку, а саме: вміння гратись, ділитись, домовлятись, дружити, спілкуватись з однолітками та дорослими. Наголосила, що саме вдома діти вчаться бути чесними, старанними, охайними, організованими, добре ставитись до друзів, доглядати за своїми речами, поважати старших. В дитячому садку ми не замінюємо батьківське виховання, а лише закріплюємо його. 

Логопед Карікова І.А. інформувала батьків про "Розвиток мовлення дитини від народження і до 5-ти років", конкретно вказавши, які звуки і в якому віці повинні діти вимовляти та який багаж словникового запасу повинні мати. Також надала рекомендації батькам щодо розвитку всіх компонентів мовлення дитини п'ятого року життя.

Вихователь Ковальчук І.Г. провела з батьками практичне заняття з використання конструктора LEGO, а саме 6 цеглинок, в освітньому процесі. Дала роз'яснення, що 6 цеглинок - це навчання, гра, забава, з ним весело і не просто. Батьки із задоволенням виконували всі завдання, були активні, проявляли зацікавленість, творчість, зосередженість, досягали відмінних результатів. Підводячи підсумок практичної роботи, Ірина Григорівна наголосила, що в даний час конструктор допомагає дітям засвоїти багато знань через гру, навчає домовлятись, спілкуватись, розвиває творчість та фантазію.

Під час зборів батьки отримали інформацію щодо підготовки дитячого садка до нового навчального року, поповнення матеріальної бази за минулий навчальний рік, оплатою за харчування та про роботу гуртків на платній основі.

Також під час зборів демонструвалось слайд-шоу із світлинами найактивніших батьків під час підготовки до нового навчального року та фотоматеріали із занять, ігрової діяльності дітей з використання конструктора LEGO.