Дружна сімейка

Вихователі:

Домбровська Оксана Павлівна, 

Освіта вища 

Педстаж - 32 роки, звання "вихователь-методист"

Зелінська Світлана Володимирівна, 

Освіта вища

Педстаж - 16 років

Помічник вихователя: Ковальчук Людмила Миколаївна

 

Пріоритетними в роботі групи є : заняття за програмою «Афлатот» - соціально-економічне виховання дошкільників.

Робота спрямована на вирішення таких завдань:

- залучення дітей до світу елементарних уявлень про економічні та фінансові процеси й об’єкти соціально-фінансової  та економічної сфери життя через ознайомлення з навколишнім світом речей, людей, природи на регіональному матеріалі;

- виховання інтересу до економічних та фінансових  знань на основі всіх видів дитячої діяльності та розвитку: екологічного виховання, математичного розвитку, художньо – мистецької діяльності, соціально – естетичного виховання;

- створення сприятливих умов для ознайомлення батьків з основами соціально-фінансової та економічної освіти та виховання дітей дошкільного віку.

Робота за Всеукраїнським проектом «Культура добросусідства» за регіональною програмою  «Український віночок. Київщина».

МЕТА:  виховання у дошкільників пошани до батьків, їх культурної самобутності; підготовка дитини до свідомого життя в демократичному суспільстві в дусі взаєморозуміння, миру, толерантності, дружби між усіма народами, етнічними, національними й релігійними групами.

Група різновікова, її відвідують діти від 3 до 6 років. Це дає змогу меншим дітям набиратися досвіду у старших, допомагає уникати конфліктів, дає дитині можливість пройти всі 3 ступені: побути молодшою, середньою, старшою.