Додаткові освітні послуги

 

 Хореографічний  гурток  «Промінчик»

Керівник Кондратенко Ольга Вікторівна

Головна мета музичного виховання дитини – це розвиток її здібностей, творчої обдарованості, культурного рівня. Для реалізації цієї мети особливо сприятливою є танцювальна діяльність або хореографія.  Керівник гуртка  Кондратенко Ольга Вікторівна - досвідчений та талановитий хореограф, про що свідчать численні перемоги у хореографічних конкурсах різних рівнів. Кондратенко О.В. використовує опосередковане педагогічне керівництво для активізації танцювальної творчості в самостійній художній діяльності кожної дитини, створює емоційно насичену творчу атмосферу. Результатом такої роботи є вільне володіння дітьми елементами танцювальних рухів у різних стилях танцю.

 Вартість послуги - 35 грн одне заняття.

 

Гурток  англійської мови

 Керівник Дзюбенко Катерина Леонідівна

Сьогодення ставить перед освітою низку завдань, зумовлених як потребами держави загалом, так і особистості зокрема. Модель сучасної дитини передбачає високий гармонійний розвиток, досконалий інтелект, відповідний рівень суспільної адаптації та практичної діяльності. І процес вивчення іноземних мов відіграє в цьому одну з провідних ролей.

Принципом, яким керуються у своїй роботі керівник гуртка є «говорити англійською можуть навіть найменші». Головною перевагою гуртка є те, що програма передбачає наступність між дошкільною та шкільною ланками англомовної освіти.

 Щомісячна оплата - 200 грн.

 

Гурток  "Грайлик"

Мета: пошук, виявлення та розвиток здібно-обдарованих дітей дошкільного віку.

Завдання: Викликати інтерес до театралізованої діяльності, розвивати емоційні почуття дітей, побуджувати малюків до вираження своїх почуттів та до спілкування; формувати почуття впевненості; виховувати комунікативні якості дітей. Прищеплювати любов до театру, навчати правилам поведінки в театрі.