Додаткові освітні послуги

 Освітній центр «Веселка»

З метою необхідності підготовки дітей дошкільного віку, які не охоплені суспільним дошкільним вихованням,  до навчання в школі, на базі закладу функціонує освітній центр «Веселка» (група вихідного дня).

 Основними    завданнями   в  роботі   даного центру  є:

   розвиток пізнавальних процесів: пам’яті, уваги, мислення;        

    навчання та розвиток навиків читання, рахунку, письма;

   діагностика готовності дитини до навчання в школі;

   комплексний підхід до кращої адаптації дитини 5-річного віку в умовах дошкільного закладу, а в майбутньому до умов школи;зміцнення фізичного та психічного здоров’я дитини, її духовного та інтелектуального розвитку з урахуванням індивідуальних  можливостей;

   забезпечення різноманітної діяльності (заняття з образотворчого мистецтва, музичного виховання), враховуючи інтереси кожної дитини.

Функціонування такого центру забезпечує повноцінне право дітей старшого дошкільного віку на здобуття дошкільної освіти та якісну підготовку до навчання у школі.  Керує центром Літкевич Алла Миколаївна (контактний тел. 050-355-01-76).

 Щомісячна оплата - 484 грн.

 

Гурток  « Ерудит»

Робота гуртка покликана надати допомогу батькам у підготовці дитини до школи, зважаючи на фізіологічні, психологічні та розумові здібності дошкільнят. Обсяг матеріалу, який повинні засвоїти діти, розрахований на два навчальні роки і включає наступні розділи: «Навчання читанню», «Формування елементарних математичних уявлень», «Вчимося писати». Керівник гуртка Домбровська Оксана Павлівна, яка має педагогічне звання «Вихователь-методист», допомагає дітям здолати перші сходинки на шляху до школи, розвиває самостійність мислення, формує прагнення дітей до успіху.

 Щомісячна оплата - 100 грн.

 

 Гурток  « Здоров’ятко»

 Основною метою лікувально-оздоровчого гуртка  «Здоров’ятко» є оптимізація фізичного розвитку, профілактика та корекція дефектів постави у дітей дошкільного віку. Гурток працює за методикою Євмінова, яка забезпечує догляд за хребтом за принципом зубної щітки. Ця методика і спеціальний ортопедичний пристрій – Профілактор Євмінова – дає можливість попереджати і позбавлятися від захворювань хребта, таких як порушення постави, сколіотична хвороба, різні прояви остеохондрозів. З метою підвищення фахового рівня та професійної майстерності, фізичний інструктор (керівник гуртка)  пройшла курс навчання у вертебрально-оздоровчому центрі Євмінова.

 Щомісячна оплата - 100 грн.

 

 Хореографічний  гурток  « Промінчик»

Головна мета музичного виховання дитини – це розвиток її здібностей, творчої обдарованості, культурного рівня. Для реалізації цієї мети особливо сприятливою є танцювальна діяльність або хореографія.  Керівник гуртка  Кондратенко Ольга Вікторівна - досвідчений та талановитий хореограф, про що свідчать численні перемоги у хореографічних конкурсах різних рівнів. Кондратенко О.В. використовує опосередковане педагогічне керівництво для активізації танцювальної творчості в самостійній художній діяльності кожної дитини, створює емоційно насичену творчу атмосферу. Результатом такої роботи є вільне володіння дітьми елементами танцювальних рухів у різних стилях танцю.

 Щомісячна оплата - 120 грн.

 

Гурток  англійської мови

Сьогодення ставить перед освітою низку завдань, зумовлених як потребами держави загалом, так і особистості зокрема. Модель сучасної дитини передбачає високий гармонійний розвиток, досконалий інтелект, відповідний рівень суспільної адаптації та практичної діяльності. І процес вивчення іноземних мов відіграє в цьому одну з провідних ролей.

Принципом, яким керуються у своїй роботі керівник гуртка є «говорити англійською можуть навіть найменші». Головною перевагою гуртка є те, що програма передбачає наступність між дошкільною та шкільною ланками англомовної освіти.

 Щомісячна оплата - 100 грн.

 

Гурток  "Майстерня творчості"

Керівник  Дударенко Альона Анатоліївна.

Основними завданнями, що реалізовуються на заняттях, є необхідність прищеплення дошкільникам основ естетичних і етичних знань, закладання фундаменту емоційної культури дитини, виховання шанобливого ставлення один до одного та комунікабельність. В ході навчання діти мають можливість отримувати цілий спектр послуг: знайомством з різними техніками –  паперопластики, оригамі, квілінгу, бісероплетіння, правилами етикету та основами кулінарії. Всі заняття спрямовані на розвиток дрібної моторики, пластики дитячої руки, а також розвиток творчої уяви дитини.

 Щомісячна оплата - 100 грн.

 

 Робота гуртків будується за парціальними програмами, з використанням освітніх інновацій. Оплата за гуртки здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради № 543 від 12 вересня 2017 р. «Про затвердження платних послуг, які надаватимуться в дошкільних навчальних закладах міста у 2017/2018 навчальному році», наказу відділу освіти Бучанської міської ради від 25 вересня 2017р. № 240 – О «Про платні послуги в дошкільних навчальних закладах міста в 2017/2018 навчальному році».