Весняний двомісячник благоустрою

У Бучанському ЗДО1 "Сонячний " триває весняний двомісячник із благоустрою та озеленення території. Він охоплює як саму територію закладу, так і прилеглу. До його проведення долучилися працівники закладу, наші вихованці і їх батьки. З турботою і любов'ю облаштовуються клумби, розчищаються дерева і кущі, висаджуються нові квіти тощо. Одним словом - наводимо порядок і красу!