Увага! Дорога!

Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей  основам безпечної поведінки на вулиці, закріплювати з дітьми правила дорожнього руху, прищеплювати  розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчати приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків.

В ДНЗ №1 "Сонячний" пройшов останній день Тижня безпеки "Увага! Дорога!", метою якого було закріпити знання дітей про те, що люди повинні ходити по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора,  значення дорожніх знаків, розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки,  навчати розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя.

Знання дітям подавалися під час різних форм роботи: бесіда "Дорога не для забав", розповідь-діалог "У світі дорожнього руху", переказ казки "Неслухняне Лисеня". Діти різновікової групи №2 малювали, різновікової №1 аплікували, а старшої ліпили світлофор.

У всіх вікових групах за допомогою конструктора LEGO будували дороги та в ігровій формі закріплювали правила дорожнього руху.