Семінар-тренінг "Конфлікти в педагогічних колективах"
«Що таке конфлікти? Чи потрібно їх уникати? Чи існують колективи без конфліктів?» Про це слухали і аналізували на тренінгу для педагогів «Конфлікти та способи їх вирішення», який успішно провела практичний психолог Вікторія Сіменик. Метою тренінгу стало поглиблення знань про конфлікт, визначення його негативних та позитивних сторін конфліктів та обговорення основних стратегій вирішення конфліктних ситуацій. За допомогою діагностичної методики, педагоги мали можливість визначити, якою стратегією вирішення проблемних ситуацій користуються саме вони, а за допомогою різноманітних вправ мали змогу попрацювати над розвитком професійної рефлексії та відпрацювати навички формування позитивного психологічного клімату в колективі.







