Пам'яті Лесі Українки
«Ні! Я жива, я буду вічно жити.
Я в серці має те, що не вмирає» (Л.Українка)
Вже стало доброю традицією в кінці лютого вшановувати пам'ять про Лесю Українку. Велика поетеса України і жінка з трагічною долею, вона увійшла в свідомість поколінь, як символ незламності і боротьби. Сьогодні з дітьми старшої логопедичної групи (вихователь Радкевич Т.) та різновікової інклюзивної «Дружна сімейка» (вихователь Домбровська О.) провели тематичні заняття, під час яких дошкільнята дізнались цікаві факти із життя поетеси, послухали колискову на слова її вірша «Колискова», поводили хоровод під «Вишеньки».Леся і сьогодні живе серед нас, вона вчить нас співати серед лиха пісень, любити Україну, рідний край та цінувати волю.







