Обласний майстер-клас «Надання психосоціальної допомоги особам, які зазнали впливу психотравмуючих подій»

18-19 січня 2018 року на базі ДНЗ (ясла садок) комбінованого типу № 1 «Сонячний» пройшов другий обласний майстер-клас із циклу «Надання психосоціальної допомоги особам, які зазнали впливу психотравмуючих подій» для працівників психологічної служби Київської області. У майстер- класі взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, керівники психологічних служб Київської області у кількості 38 осіб.

Майстер-клас провела Книшоїд Наталія Олегівна, практичний психолог- методист ДНЗ (ясла садок) комбінованого типу № 1 «Сонячний». Наталія Олегівна представила ґрунтовну інформацію про поняття травми. Особлива увага була приділена посттравматичному стресовому розладу: проаналізовані фактори ризику його виникнення, діагностичні критерії (за DSM-V), етапи, методи роботи, що мають доказову базу ефективності їх використання та чіткий алгоритм роботи психолога.

Для практичного використання був запропонований комплексний підхід в роботі з психотравмою на етапі стабілізації (за протоколом SeeFarCBT). Учасники майстер-класу оволоділи практичними навичками застосування методів і окремих технік для актуалізації та акумуляції ресурсів особистості у процесі подолання наслідків психотравмуючих подій. Щиро вдячні всім учасникам за активну участь у майстер-класі.