Майстер-клас з LEGO

LEGO ‑ це ціла палітра гри, яка охоплює конструкторсько-будівельну, вільну, сюжетно-рольову, розвивальну, рухову гру та гру за уявою; гру індивідуальну, в парах та гру в групах і командах. І кожен із цих різновидів вносить свій незамінний вклад у всебічний розвиток особистості дитини.

Програма спонукає педагогів у своїй практиці в цілому взяти за основу підхід "Навчання через гру", де LEGO стає одним із універсальних інструментів, що допоможе збагатити ігровий досвід кожної дитиниіз урахуванням її індивідуальних вподобань.

26 вересня під час методичної години пройшло заняття з навчання використання конструктора  LEGO у роботі з дітьми за Програмою розвитку дитини від 2 до 6 років "Безмежний світ гри з LEGO", яку проводив вихователь-методист закладу Ковальчук І.Г.

Під час роботи з 6-ма цеглинками педагоги ознайомились з новими формами роботи використання конструктора під час занять, самостійної ігрової діяльності дітей. Всі учасники були активні, захоплені, працювали із задоволенням самостійно, в парах та командах, досягали відмінних результатів.