Майстер-клас "Використання мультимедійних ігор-презентацій"

01.11.2019 у нашому закладі пройшов майстер-клас Карікової Ірини Анатоліївни "Використання мультимедійних ігор-презентацій" для педагогічних працівників. На майстер-класі педагоги мали змогу навчитися створювати презентації, використовувати додаткові моживості PowerPoint та застосовувати їх у освітньому процесі.