Майстер-клас від Майстра

Сьогодні багато говориться про важливість мотивації у навчанні. Наглядні та інтерактивні заняття завжди ефективні, тим більше, що сучасних дітей та й дорослих  все важче здивувати та зацікавити.

Тому, підгрупова гра-заняття із використанням камінців Марблс для дітей старшої логопедичної групи із загальним недорозвитком мовлення та затримкою психічного розвитку та використанням документ-камери, яка була проведена вчителем-логопедом Телепенко О.С. – виявилася дуже на часі! 

Олена Сергіївна з високою майстерністю продемонструвала педагогам, як закріпити правильний артикуляційний уклад та вимову звуку «л» в складах; як учити правильно користуватись граматичними формами, закріпити знання дітей про «короткі слова», активізувати процеси пошуку слів та процеси сприйняття нової лексики, учити застосовувати всі вербальні та невербальні засоби мовлення для заучування нового вірша.

Педагог блискавично використала хмаринку з краплинками для розвитку дихання, тренажер «Розумні прищипки» для закріплення звуковимови та дотикового масажу, м’яч для гри «Скажи навпаки», мнемотаблицю для вивчення вірша, дидактичну гру «Камінці Марблс».