Краса природи живить душу дитини

Краса навколишнього світу дивує, чарує і заворожує людські серця з самого раннього дитинства.Серце дитини розкрито для краси і добра. А тому його треба наповнити цією красою, щоб було мудрим і добрим. Щоб було щедрим і щирим. Щоб випромінювало світло і тепло.

А Земля — космічна перлина! На ній стільки краси! Кожна рослина — неповторна, кожна квіточка — неперевершений витвір природи, лише умій розгледіти, придивись, і ти відкриєш у ній — дивосвіт!

Україна багата чудовими краєвидами, бо все в нас є: гори і долини, ріки швидкі і повільні, потічки співучі й дзвінкі веселі струмочки, дзеркальна гладь озер, ліси дрімучі, поля квітучі і тепле море! А ще є діти, наші діти, яких треба вчити дивуватись, любити і клепати цей неповторний і дивний світ.

Тому так багато приділяється уваги у дитячому садку вивченню навколишнього світу. Розповіді, вірші, казки про природу розвивають світогляд дитини, виховують в неї інтерес до вивчення природи; екскурсії вчать спостерігати, а праця у природі і збір урожаю  — живить душу дитини, робить її небайдужою до всього живого, до казкового, чарівного світу, в якому ми живемо.