«Інвентар в руки візьмемо – все навколо приберемо!»

Останній робочий день тижня – 01 листопада 2024 року в дошкільному закладі пройшов під гаслом «Інвентар в руки візьмемо – все навколо приберемо!». До прибирання території  закладу активно долучилися, як дорослі, так і наші вихованці. А бонусом для працівників за виконану роботу стала гарбузова каша з родзинками, яку дбайливо приготувала адміністрація закладу!  Разом робимо цей світ красивим і щасливим!