Інвентар до рук візьмемо, все навколо приберемо!
У нас в закладі триває двомісячник з благоустрою території. До нього активно долучилися працівники ЗДО, батьки та наші маленькі вихованці. Щиро дякуємо всім! Разом зробимо цей світ красивим і природа нам віддячить!!! Дивіться світлини...