День театру у дитячому садку

Однією із сторін національного виховання малого українця в закладі дошкільної освіти №1 «Сонячний» є театр, і саме театралізована діяльність дає широкі можливості щодо творчих проявів дітей. Вони успішно реалізовуються в театралізованому гуртку «Грайлик», який дошкільнята дуже люблять. Діти отримують тут перші уроки артистизму, естетики, ази театрального мистецтва, мають можливість перевтілюватися в різні образи тощо.

29 березня 2019 року велика родина садочка зібралася на прем’єру української народної казки «Пан Коцький». В залі панувала справжня атмосфера театру: радість, піднесення, творчість. Діти із задоволенням виконували ролі казкових героїв, а глядачі дякували маленьким акторам бурхливими оплесками. 

Слова вдячності від адміністрації закладу та глядачів звучали на адресу не тільки юних виконавців, а й керівників гуртка «Грайлик»  - КАЗАНЦЕВОЇ Людмили Михайлівни – музичного керівника та ТЕЛЕПЕНКО Олени Сергіївни – учителя-логопеда. 

Керівник ЗДО №1 «Сонячний» Поліщук Г.М. у своїй промові  зазначила, що Міжнародний День театру – це не тільки професійне свято майстрів сцени, а це ще й свято мільйонів вдячних глядачів та шанувальників.

Талановита гра юних акторів, неперевершений музичний супровід та чудові декорації, занурили всіх глядачів в чарівний світ театру та залишили по собі неймовірні враження від побаченого.