Акція "Нагодуй Сірка"
Діти, батьки та педагоги ЗДО №1 «Сонячний» долучились до IX Всеукраїнської акції «HAPPI ГАВ ДЛЯ СІРКА», яка проходила під гаслом: «Якщо ти любиш тварин і хочеш допомогти котикам та собачкам – принеси корм, крупу або ліки і твоя допомога обов’язково потрапить до пухнастиків». Всі наші учасники акції дуже хотіли допомогти меншим «братам», які знаходяться у притулках, тому дошкільнята всіх вікових груп приносили для тварин корм та різні смаколики. А після збору, батьки-волонтери разом з дітьми завезли все до Гостомельського притулку для тварин, де на даний час знаходиться 130 котиків та 530 собак. За допомогу нашим пухнастим «друзям» дітям вручили значки-відзнаки.








