По всій Україні від хати до хати ходив наш народ щедрівкою вітати!

В Україні щедрування – це весела традиція для дорослих, молоді та дітей, яка незмінно супроводжує зимові свята вже багато років. Старий Новий рік наступив в ніч з 13 на 14 січня.  Саме 13 січня відзначають Щедрий вечір, в цей день прийнято щедрувати.

15 січня 2018 року, щедро посіваючи зерном достатку і добра, вихованці Бучанського дошкільного закладу №1 «Сонячний» разом зі своїми наставниками завітали у Бучанську міську раду та установи міста.  Колядками та мелодійними українськими щедрівками дошкільнята віншували, зичили здоров'я і наснаги, миру і злагоди, добробуту та процвітання. Лунали радісні щедрівки з побажаннями, щоб наступний рік був по-справжньому щедрий на все добре.

Працівники Бучанської міської ради,  Бучанської ЗОШ I-III ст. №4, «Альфа-банку» («Укрсоцбанку») та ТОВ «Магазин 121» отримали величезне задоволення, подякували дітям за колядки і щедрівки, побажали їм щастя, радості, успіхів, а наших дошкільнят пригостили щедрими солодкими гостинцями.

Такі добрі звичаї як колядування, щедрування – це не просто старовинні обрядові дійства, а добрі традиції, які вирізняють нас своєю самобутністю, об'єднують усіх нас у велику дружню родину!